About me…

 

Kontakt:

                  @   =    akfa.DreamLand@gmail.com

                 gg   =    37622604 (z adnotacją „blog” w wiad. )

           Twitter =    akfa_dreamland

      Facebook =     AkFa Dreamland

                                            Zapraszam 🙂


Od zawsze zafascynowana, zagubiona w uczuciach, namiętnościach, pasjach bohaterów książek, podróżowałam po światach niedostępnych wielu ludziom. Urzeczona możliwościami wykreowanych historii na kartkach książek, zatapiałam się w kolejnych ludzkich losach. W emocjach i pragnieniach tak serca, jak i ciała czy umysłu. Nieograniczone potencjały – w poprzeplatanych zwykłymi ludzkimi problemami i zmartwieniami opowieściach – sprawiły, że sama poczułam potrzebę przelania moich odczuć na kartki moich książek.

Mam nadzieję wpleść w zwyczajne, regularne, nie raz ponure życie moich czytelników trochę piękna, szczęścia, miłości i nadziei…

Wykreować świat, jakiego pragnęłabym dla moich dzieci i dla wszystkich ludzi. Przyszłość, na jaką warto czekać, o jaką warto zabiegać i tworzyć tak dla siebie samych, jak i dla tych, którzy przyjdą po nas.

Mieszkam i pracuję w Anglii. Dom mój wypełnia zgiełk i zawierucha – to moje dzieci gna ciągła potrzeba ruchu i zajęcia. Mój laptop został już oficjalnie adoptowany na członka naszej rodziny i jest już niemal nieodłączną częścią mnie. Szczęściem mój mąż znosi go dzielnie. Zwłaszcza kiedy w środku nocy przychodzi i atakuje mnie pomysł, który nagle muszę zapisać. Nigdy nie wiem, od czego się zacznie nowa historia…

Życzę wszystkim miłej zabawy i niesamowitych przeżyć, jakie zafundują Wam moi bohaterowie… Enjoy!!!

8 thoughts on “About me…

  1. Czytając tych parę słów o Tobie poczułam bijącą z nich energię oraz pozytywną myśl 🙂 Bardzo lubię czytać (i pisać) o emocjach. To takie porywające.
    Bardzo zazdroszczę Ci Twego stanu oraz planów, które mam nadzieje, że wypalą i założysz wydawnictwo 🙂 Ech gupek ze mnie bo z innego Twojego wątku zrozumiałam, że w Polsce będziesz wydawać ale chyba mam rozumieć, że chodziło o Anglię?
    Trzymam kciuki :D!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s