BLOG !!!

Moje myśli nieokiełznane…

(co tylko mi wpadnie do głowy)
 
 
Musiałam to dodać bo mnie bawi niewymownie 😀

…czyli jak na przykład te z którymi walczę już od kilku dni. A mianowicie… jak nie udusić ludzi kiedy patrzą na mnie z tym ich lekko zdziwionym, trochę zdegustowanym wyrazem twarzy i pytają : dlaczego?

Dlaczego piszę o gejach…? Ha! Pomijając już fakt że żadna inteligentna osoba nie pytałaby o coś równie oczywistego. Bo przecież, dlaczego nie? Co jest z tym tematem nie w porządku?

To muszę tu zaprotestować!!! Ja nie piszę o gejach konkretnie… ja piszę o mężczyznach w ogóle. Jako całości. Jako części naszego społeczeństwa. Z kobietami sprawa jest bardziej skomplikowana, choćby dlatego że kobiety na mnie nie działają? Wolę się zająć w pierwszej kolejności tematem który jest mi bliższy emocjonalnie. A i tego nie wykluczam że kiedyś napiszę, bardziej ‚standardowy’ romans. Któż to wie co tam mi jeszcze przyjdzie na myśl?

Ze względu na to że nienawidzę etykietek…

Oświadczam raz i na zawsze – Ja piszę o mężczyznach!!! Małych, dużych, bojowych, zabawnych, śmiertelnie niebezpiecznych lub całkiem niegroźnych, przystojnych mężczyznach. Nic dodać, nic ująć!!! W moim przekonaniu szufladkowanie zmusza do usprawiedliwiania i tłumaczeń. A nikt nie powinien być do tego zmuszony. Nie istotne co nas interesuje w życiu. Istotne jest to jakim się jest człowiekiem. Jakie się ma priorytety. Jedyne kryterium to czy jesteś dobrym czy złym człowiekiem.  Tak długo jak nie krzywdzimy nikogo, nie ma powodu dla którego powinniśmy się wstydzić czy obawiać czego pragniemy. Lub wyrzekać czegokolwiek…

Najskuteczniej ograniczamy samych siebie… Nie potrzeba innych aby nas zniewalali, nasz strach robi to za nas. Co w naszych czasach (nowoczesnych, technologicznie zmodernizowanych, chełpiących się osiągnięciami cywilizacyjnymi i kulturowymi) nadal nie jest niczym dziwnym. I to jest właśnie przerażające. 

Zastanawiam się jak ci wszyscy INTELIGENTNI ludzie nadal nie pojmują tak oczywistych prawd?  

                                    **********************

                                                   

                                    **********************

Piszę to tylko dla tego że niektórzy ludzie potrzebują aby im wskazywać rzeczy oczywiste…!

Gdyby masz Stwórca nie chciał aby mężczyźni uprawiali seks…nie stworzyłby prostaty w d*p*e !!!

Bez względu na to że ludzie lubią o tym zapominać… męskie i żeńskie narządy płciowe mają nie tylko funkcje prokreacyjne, ale również fizjologiczne. 😉

                                  ***********************                                              

                                                 

                                    **********************

 Zła wiedźma to ja…

Buszując jak zwykle po internecie (kurczę ktoś powinien odebrać mi dostęp do Google) znów się zirytowałam… Nie wiem nawet co o tym myśleć, bo sytuacja wydaje mi się nawet trochę zabawna.

Więc ‚ciekawska ja’ w poszukiwaniu informacji, chętnych do czytania i znajomości wśród ludzi potencjalnie zainteresowanych, moimi opowiadaniami i książkami… Natrafiłam na mur. Nie tylko z powodu biednej ilości ludzi chcących, lubiących, potrafiących czytać i nawet nie ze względu na tematykę… paradoksalnie z powodu mojej płci.

Ja rozumiem że to może nastręczać pewne…wątpliwości, że tak to ujmę, iż to kobieta pisze romanse o miłości między mężczyznami. Choć ironicznie patrząc, kto nie jak kobieta może wypowiadać się na temat mężczyzn…? Tak czy inaczej, nie posiadając seksi torsu i zarostu na twarzy nie jestem odbierana poważnie. I choć powszechnie mówi się o tolerancji i akceptacji, przez wszystkich i dla wszystkich, cóż jestem dyskredytowana bo jestem kobietą … 

Ok, ja pojmują że na zaufanie trzeba sobie zasłużyć… ale najpierw przyznajmy kredyt wątpliwości i choćby grzecznościowe przyznanie praw których pragniemy dla siebie…

Tak więc w najlepszym wypadku jestem grzecznie spławiana a w najgorszym ‚olana’ całkowicie. W tej sytuacji drastyczne stwierdzenie, jest jak najbardziej na miejscu. Mężczyźni piszący : szukam przyjaciół, zrozumienia, pocieszenia i nadziei, żeby sobie normalnie pogadać – niech dodają w nawiasie czy jak, że owszem ale tylko od innych mężczyzn. Zaoszczędziło by to ludziom chcącym takowego wsparcia udzielić, zbędnego trudu… a już z pewnością niechcianego…   😦                                                          

                                                    *******************************

      Kościelne ‚przejęzyczenie’ Egzystencjalne

   Kilka dni temu moja siostra była w polskojęzycznym Kościele w Anglii i niemal nie dostała zawału. Kiedy ksiądz przytaczając opowieść biblijną o tym jak Jezus sprawił ‚cud’ na pustyni karmiąc zebranych tam wiernych z zaledwie kilku koszy jedzenia, a cytuję : „ …na pustyni zebrało się 40 000 tysięcy Ludzi – nie licząc kobiet i dzieci …

   Dobrze że ksiądz ów nie uściślił do jakiej to kategorii oweż kobiety i dzieci się zaliczały, ponieważ groziłaby mu śmierć na miejscu – podejrzewam iż moja siostra prawdopodobnie ‚zabiłaby go śmiechem’ .

                                    ***********************

HEJ – jeśli od jutra :

-rzucasz palenie;

– odchudzasz się;

– szukasz pracy;

– rzucasz swojego nic nie wartego faceta…; 

PRZEWIEŚ TO CHOLERNE OGŁOSZENIE Z NAD ŁÓŻKA !!!

                                    

                             Dla czego nie wolno łączyć piwa z viagrą…

 

                                     ***********************

Bardzo, bardzo Happy Birthday dla mojej przyjaciołki Izy 😉 Sto Lat kochana 🙂 &heart;

                                     

     

                                      ***********************

   

   Kreując moją stronę wprowadzałam wiele poprawek i pewnie jeszcze wiele wprowadzę. Co po niektórzy byli na tyle mili że udzielali mi rad. A że niezachwianie wierzę że ‚ Człowiek mądry rad nie potrzebuje, ale tylko głupi ich nie przyjmuje’ spojrzałam znów na mój blog i przypomniało mi się jak wielkie znaczenie (również w marketingu 😉 ) ma wykorzystanie kolorów. A moja stronka od nich bogata …

Poszukałam więc z ciekawości, bo ja już taka nienasycona osóbka jestem; co poszczególne kolory oznaczają. Było to na tyle interesujące że postanowiłam paletę 😉 barw umieścić tutaj. … i sami oceńcie co chcę wyrazić podświadomie…  

 • Czerwony – mówi o potrzebie aktywności emocjonalnej i fizycznej. Może informować o słabym krążeniu krwi i niskim ciśnieniu.
 • Pomarańczowy – symbolizuje dążenie do osiągnięcia celu, który odpowiada za nasze szczęście (“zobacz, jak świetnie sobie radzę”).
 • Żółty – informuje o potrzebie kontaktu z innymi i dążeniu do rozładowania problemów psychicznych. Symbolizuje lęk przed samotnością. Może wskazywać na kłopoty z przewodem pokarmowym na tle nerwowym.
 • Zielony – symbolizuje kłopoty emocjonalne, potrzebę skupienia się na sobie i tęsknotę za równowagą wewnętrzną.
 • Niebieski – mówi o potrzebie dokonań, tworzenia czegoś oryginalnego i docenianego, wyraża pragnienie, by inni dostrzegli naszą mądrość i kreatywność.
 • Granatowy – podkreśla naszą odpowiedzialność i chęć kontrolowania świata zewnętrznego (“nadaję się na przełożonego”).
 • Fioletowy – symbolizuje zainteresowanie sferą duchową, religią, poszukiwanie odpowiedzi na pytania egzystencjalne. Może świadczyć o dewocji.
 • Złoty – oznacza umiłowanie materii, marzenia i cele związane z wymiernymi wartościami. Mówi o pragnieniu znaczenia i podatności na pochwały.
 • Srebrny – wyraża tęsknotę za uczuciami, potrzebę podpory duchowej, osamotnienie i skłonność do romantyzmu.
 • Brązowy – symbolizuje zagrożone poczucie bezpieczeństwa, niepewność jutra, brak wiary w siebie i potrzebę stabilizacji; także osłabienie i niskie ciśnienie.
 • Czarny – oznacza koncentrację na sobie, poszukiwanie energii do działania, a także myśli egzystencjalne i tęsknotę za miłością. Jest to też kolor smutku i izolacji (“nie wtrącajcie się w moje sprawy”).
 • Szary – określa potrzebę równowagi i wyciszenia bez manifestowania uczuć na zewnątrz. To kolor skrywanych emocji. Ciemnoszary (kolor polityków) poprawia komunikację i oznacza otwarcie na merytoryczną, pozbawioną emocji dyskusję.
 • Biały – symbolizuje zachłanność na życie, potrzebę przestrzeni i docenienia przez innych.

Źródło: Poradnikzdrowie.pl

                Jak więc sądzicie co chodzi mi po głowie? 😉

                                      *********************

Co myślę na temat PORNO

Dużo numerów i żadnej akcji? Jak w książce telefonicznej 😉

Świetne ciała, choreografia kijowa?

Nie relane, naiwne i sztuczne, wręcz ma się nadzieję że tak nie jest w rzeczywistości, bo to zuboża wspaniały i bogaty świat erotyki, seksu i przyjemności, płynącej ze zbliżeń między ludźmi;

Taniocha bez włożenia w to choć odrobiny wysiłku i to o producentach mówię.

Nie właściwe osoby robią na tym kasę!!!

Założenie logiczne – przesłanki marne.

Nieuczciwe wykorzystywanie i aktorów i odbiorców. 

Oglądam, najczęściej jednak nie znajduję czego szukam. Po 10 min. filmu już czuję się jakbym wszystko widziała.

Generalnie więc jestem rozczarowana tak jak i erotykami. W jednym za dużo, w drugim za mało… sami zdecydujcie czego… 😉  Tam gdzie mogłoby to naprawdę mieć super zastosowanie, zostało to tak okrojone i ograniczone że aż szkoda słów. Jak zwykle ludzie poszli na łatwiznę. 

TAK JAK Z WSZYSTKIM INNYM, NIE UDAJĘ ŻE NIE ISTNIEJE !!!

 

11 thoughts on “BLOG !!!

 1. Hej Akfa! 🙂
  Taka uwaga co do tego: „Mężczyźni piszący : szukam przyjaciół, zrozumienia, pocieszenia i nadziei, żeby sobie normalnie pogadać – niech dodają w nawiasie czy jak, że owszem ale tylko od innych mężczyzn.”
  Może właśnie nie potrzebnie szukasz do tego mężczyzn? Są przecież inne kobiety, które lubią tą tematykę.

 2. Sama nie piszę, ale czytam i już się przestałam tłumaczyć, dlaczego na moich półkach przeważają takie, a nie inne książki:))) I jakoś nie dociekam, dlaczego niektórzy czytają np. książki sci-fi, bo mnie to nie dziwi. Lubią i już. A mój gust literacki uchodzi z dziwaczny, hm.
  Pornografii M/M nie oglądam wcale (chociaż „zwykłą” i owszem;) – jakoś wolę czytać:)
  Po Twoja twórczość tez na pewno sięgnę:)
  Pozdrawiam,
  Karolina

  • Bardzo mi się podoba twoje nastawienie:)
   Sama również preferuję czytać niż oglądać. Nie brak mi wyobraźni, więc nieraz wychodzi nawet lepiej niż gdyby ktoś to spróbował nagrać;)
   Bardzo się cieszę iż sięgniesz po moje prace, czekam na opinię.
   Pozdrawiam serdecznie

   • Zgadzam się z wami obiema. Gdy czytam książkę to tak jakbym ja „widziała oczami” mogę sama wyobrazić sobie pewne rzeczy na swój własny sposób. Gdy oglądam film to często jestem rozczarowana bo „czegoś” w nim brakuje, czuje niedosyt. A najbardziej na filmach pornograficznych, w nich w ogóle nie ma emocji, przeżyć. Ja się karmię emocjami a to tylko książka może zapewnić. Dlatego dziękuję akFa za jej książki bo do tej pory to najleprze książki o tematyce m-m które przeczytałam o mam ochotę na jeszcze.

 3. Wczoraj przeczytałam opowiadanie …po prostu przyjaciele… i bardzo mi się pobadało. Zwłaszcza postać BJ’a, jego emocjonalne dojrzewanie, odkrywanie w sobie miłości do Tonego. Lubię czytać takie opowiadania z wątkami miłości mężczyzny do mężczyzny z nutą i ładnie ukazanym wątkiem erotycznym. Niestety na polskich stronach jest mało twórców fajnych opowiadań.

 4. Przeczytałam wszystkie dostępne opowiadania. A tak kształtuje się mój ramki opowiadań, najbardziej podobało mi się:
  1) Nie stój! Całuj!
  2) …po prostu przyjaciele…
  3) Mój chłopak nie jest gejem
  4) „Mój chłopak nie jest gejem… nadal…”
  Opowiadania aą świetne. Może częściej pojawiały by ię na stronie o-shoty. Co ty na to?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s